Wszystko zaczyna się od myśli. Nie utożsamiaj się z lękiem.

Wszystko zaczyna się od myśli. Nie utożsamiaj się z lękiem.

Wiele osób mówi mi Joanno nie mogę zasnąć pomożesz mi? To takie proste, a jakże trudne. To moja reguła w życiu   umysł ma być sługą, a ty jego panem. Nie bój się żyć świadomie nie obwiniaj się za błędy, one są potrzebne by wykreować w tobie piękne arcydzieło.  Kim jesteś naprawdę, co myślisz? Czasem wiesz więcej niż myślisz, nie poddawaj wszystkiego logice. Czy świadomie wybierasz połączenie się ze swym naturalnym ja?  Czy podejmujesz świadomie właściwe decyzje?  

Odnajdź w sobie pokłady własnej wewnętrznej siły. Wykorzystaj świadomie swego umysłu jak dziecko by dokonać zdrowszych i świadomych wyborów by odnaleźć cząstkę odpowiedzialną za radość i dostrzeganie piękną świata które cię otacza. Wszystko zaczyna się od myśli. 

Małymi przeciwnościami się nie zrażaj pozostań dzieckiem w swym wnętrzu. Dziecko nigdy nie kombinuje, nie wymyśla, tylko żyje radośnie z sercem pełnym wdzięczności jest gotowe przyjąć wszystko takie jakie jest. 

Uwolnienie pełnego potencjału w Tobie jest jednym z nich. 

Traktuj swoje ciało tak, jak powinno być traktowane. Kiedy w pełni go wykorzystasz, będziesz czerpać jak najwięcej z życia. 

Traktuj się swoje ciało jakbyś traktował swojego najlepszego przyjaciela. 

Znajdź najlepszego przyjaciela w sobie. 

Najlepsi przyjaciele nigdy cię nie opuszczają, nie krytykują, nie nienawidzą.  Pokochaj siebie.

Jeśli możesz to traktuj siebie tak, jak traktujesz ludzi, którzy są ci bliscy, dajesz sobie więcej mocy, by stać się najlepszą wersją Siebie. 

Miłość własna oznacza również, że nie pozwalasz krytycznemu głosowi w Twojej głowie przejąć kontroli nad swoimi emocjami. Kiedy przestajesz przejmować negatywne emocje na swoim ciele, to przestajesz odczuwać te emocje. Jesteś szczęśliwy. 

Bądź świadomym wszystkiego, co pozwala ci wejść do umysłu. 

Dbanie o swoją stronę duchową, o nasze myśli jest warunkiem koniecznym. 

Jeśli chcesz osiągnąć swój cel to przekształć je w twardy zamiar. 

Nie myśl o środkach je osiągnąć, że się nie uda nie bój się, myśl o fakcie dokonanym. 

Często na drodze do celu będzie się działo to czego nie oczekujesz 

miej kurs na cel – 

Masz zamiar naucz się ignorować to co Cię drążni 

W twoim życiu musisz to przyjąć. Przyjąć nie, znaczy się poddać, lecz przyznać się do tego, że dla ciebie jest to obojętne i niema nad Tobą panowania, pomachaj ręką na pożegnanie ignorując to co Cię oddalało od Twojego zamiaru. 

Zmień tragedie w komedie 

Pogódź się z sytuacją. 

Emocje to protegowanie złości daj im ujście, wybieraj świadomie co najlepsze dla ciebie. 

A teraz zadbaj o siebie o swoje ciało świątynie Ducha, o rozwój. 

Sposobem na powstrzymanie negatywnych myśli jest patrzenie na nie jak na same myśli i nie pozwalają sobie na przywiązanie się do nich. Wszystko dlatego, że wiesz lepiej. 

Kultywowanie pozytywnych myśli tworzy pozytywne emocje, które mogą dać ci bardziej pozytywny pogląd na ciebie i na swoje życie. pozwól sobie być szczęśliwy/wą z sobą.  Wiem, że jest ci ciężko , nie utożsamiaj się z lękiem. Dasz radę. Rozstałeś/łaś się z ukochana osobą, masz przyjaciół nie jesteś sam. Nawet w samotności możesz odnaleźć szczęście pokochaj siebie , pozostaw poczucie obwiniania się… zrób cos dla siebie. Wiem wielu z nas utraciło pracę… szukaj rozwiązania …

Pamiętaj, życiu każdego z nas zdarzają się, niewyjaśnione cuda, czemu by nie wpuścić jednego z nich do swego życia. Przyjacielu pozwól sobie na to co pragnie Twoja dusza. Uwierz mi ze jesteś godzien swego marzenia pamiętaj tylko konkretna praca nad zarzadzaniem swej rzeczywistości sprawi, że będziesz szczęśliwy.  Jeśli ktoś ci w mawia, z twoich najbliższych, że twoje możliwości są ograniczone nie wierz w to. Naprawdę możesz przez na hobby pomnażać swą obfitość duchowa i materialną,  dobrze zarabiać, jeśli to jest twój cel to  co wykonujesz z duszy z miłością kreować piękno w sobie… Zobacz przed sobą masz misę swego życia, nie możesz udźwignąć ciężaru jednemu się rozsypie, ile czasu trzeba by zebrać to w całość? A inny trzyma wodę życia by innych napoić łaska radością i miłością. dziel się miłością, radością, uśmiechnij pomimo wszystko zaufaj a przymnożysz swa obfitość,,, Świat, Twój Bóg troszczy sie o ciebie… To jest coś pięknego owy cud życiu człowieka jeden jest w rozsypce drugi go scala tak człowiek potrzebuje człowieka  Namaste Joanna