wykorzystaj wiatr zamiaru

W drodze do celu ,,pragnie”  nie pomaga tylko przeszkadza. Zrezygnuj  z pragnienia zastąp je zamiarem by mieć, by być i działać. Pozwól sobie na harmonie jedności duszy i umysłu połącz energie myśli z siłą zewnętrznego zamiaru by przejść po linii swego życia   realizując materialne urzeczywistnienie.

Tak jak cieszysz się promieniami słońca tak czerp siłę z możliwości korzystania tego co masz co daje ci Stwórca. Nie trzeba wszystkiego rozumieć wystarczy co Bóg daje kochać.

Zobacz jak trzeba z pokorą przyjąć swą ważność. osiągając jedność duszy i umysłu. Przez ważność często budzą się wątpliwość, gubi nas,   często jest przeszkodą  w pokorze  nie umiemy przyjąć swej wielkości.Jak uznać swą wielkość? Z pokorą przyjmować, być wdzięcznym. Często  dusza się sprzeciwia,  umysł wątpi i nie dopuszcza. dopuszczamy się słabości. Niektórzy co maja sławę  popadają w nałogi.   Zapytaj  Swej duszy  czego pragniesz całym sercem?  Do czego dążysz ? Jak chcesz władać swym zamiarem?  Po prostu  trzeba chcieć i działać a nie tyko pragnąć.   Zawczasu pogódź sie z porażka zawsze miej drogę zapasową.   Życie nie kończy się na porażce  więcej o niej nie rozmyślaj.  Weź ster w swoje dłonie   po  prostu zmierzaj do celu,   nie zamęczaj się niepowodzeniem wiatr ci sprzyja ,  nie siedź z założonymi rekami , nie czekaj na cud , cudem jest wiatr twego zamiaru wykorzystaj wiatr zamiaru by żagiel duszy poniósł cię tam gdzie chcesz … do czego zmierzasz.  Warto obniżyć  poziom ważności celu i pogódź się z porażką nie jesteś przegranym. Przegranym jest ten co zrezygnował z zamiaru  do szczęścia, bycia sobą. Odwagi wypłyń na głębię… weź w rękę swój ster życia i płyń … do celu do przystani…

Scroll to Top