Wyrusz w podróż akceptacji na rzecz swojego duchowego rozwoju…

Osiągnięcie chwili pięknego doświadczenia podczas medytacji wymaga głębokiego zrozumienia naszych emocji nas samych. Pozytywne przeżycia są doświadczane tylko wtedy, gdy dostosowujemy się do wartości prawdy i uczciwości.

Wszyscy mamy empatię, ale nie wszyscy wiemy, jak ją szerzyć i wyrażać . Gdy nauczymy się rozpowszechniać miłość, rozpoczynamy naszą podróż w rozwoju osobistym.
W tym wzniosłym stanie jesteśmy wolni od ego i nienawiści. Im bardziej zanurzamy się w duchowym pokoju wewnętrzny tym większe są nasze szanse na przekształcenie się we współczujących ludzi.

Ludzie, którzy przeżywają burze, depresje, lęk… w wielu przypadkach szukają pomocy albo na własna rękę biorą, leki uspokajające coraz częściej zdarza się że poprzez niewinne używki popadają w uzależnienia od psychotropów lub narkotyków, jak również od alkoholu i innych materialistycznych rzeczy, które utrudniają im postęp w kierunku duchowego rozwoju , ponieważ nie rozumieją pogarszających się stanów i wpadając w pułapkę uzależnienia.

Naszym głównym celem w życiu jest dodanie czegoś pozytywnego do tego świata. Nie jesteśmy tutaj, aby czerpać tylko pozytywną energię z uniwersalnego źródła ale również doświadczając przeciwności udoskonalać się dążąc do upragnienej mety.

Ludzie, którzy doświadczyli wielu rzeczy i pracują nad sobą emanuje spokojem i maja dobre intencje , wpływają na ludzi przez samą ich obecność.

Duchowo oświecona istota zawsze staje po stronie sił dobra i pomaga innym w potrzebie. Działa jako kanał dostarczania energii duchowej do wielu źródeł. Złamane serca i zgubieni nadal szukają pocieszenia w swoim towarzystwie. zatruwają swoja przestrzeń żyjąc negatywnością swego umysłu.

pozwól sobie na pozytywne myśli, myśli są jak echo co wysyłasz przyjmujesz . Ludzie którzy nie pracują nad sobą padają ofiarą negatywności, każdy z nas życie kształtuje i kreują według swego własnego wyboru.

Zwróć uwagę że w odpowiednim czasie spotykasz i przyciągasz odpowiednich ludzi i kariery, które torują ścieżkę przyszłej obfitości
często doświadczasz to co już przerabiałeś to symptomy z dzieciństwa z którymi dajesz sobie już radę nie mają już takiego samego wpływu na ciebie. bo zahartowałeś się już niema niepewności
Depresji, lęku, niepewności te rzeczy, które napotkałeś już opanowałeś nie pozwalasz sobie , aby cokolwiek stanęło na drodze twego przeznaczenia.

Moc postrzegania uczuć innych nasila się. uczy nas by otworzyć naszą czakrę serca i zwiększając naszą zdolność do odczuwania bólu z wnętrza nas i naszego otoczenia. Przeszłam sama te trudne chwile w swoim życiu ciężko jest to opisać,życie zakonne nauczyło mnie
łatwo odnosić się do emocjonalnych niepowodzeń innych.

Ich przeszłość nasyciła mnie empatią, a teraz używam jej do zrozumienia cierpienia innych.

to prawda oddzielam się od przyjaciół rodziny i starych znajomych.
od ludzi, których pociąga świat materialistyczny.
jestem głębokim myślicielem, który kocha swoją samotność
duchowo, dostrzegam rzeczywistość rzeczy zrywam niepotrzebne znajomości które w moje życie w prowadzali haos służyli jedynie hamowaniu mojego duchowego wzrostu. Oczyszczając swoja przestrzeń

Wyruszam w podróż akceptacji na rzecz swojego duchowego rozwoju.czas na zmiany stylu życia i zachowania.

. Namaste. Joanna

Scroll to Top