Zajrzyj w siebie. Czy jest ci dobrze sam z sobą?

Porzuć wszystko, czego nie kochasz w swojej historii życia i po prostu zachowaj to, co kochasz…
Nasza wyobraźnia jest narzędziem tworzenia wszechświata.
Nic nie może pojawić się w twoim doświadczeniu, dopóki nie przywołasz go przez uporczywe myśli. Przyciągnij to, czego chcesz, nie wypracuj jak to się stanie, co będzie, czy dasz radę, czy sie opłaca?
Twoja praca jest w środku.

Aby zmienić swój świat, wszystko, co musisz zrobić, to zmienić sposób, w jaki czujesz się w środku w swoim wnętrzu. Czy jesteś szczęśliwy? Zajrzyj w siebie. Czy jest ci dobrze sam z sobą? To nie jest łatwe? Ciągła praca nad sobą pomyśl, że ta chwila właśnie teraz jest twoją największą chwilą mocy. Nie walcz ze światem bo on będzie walczył z tobą, kiedy przerwiesz walkę świat wyjdzie ci na spotkanie po prostu pozwól sobie mieć to co zaplanowałeś. Twój świat znajdzie sposób by ci dać , nie przestawaj tylko trzeba pragnąć, dążyć do cel a otrzymasz światło bo sięgasz po swoje.

Nie walcz ze sobą pozwól sobie mieć tu i teraz przecież wiesz że świat zatroszczy się o ciebie. Każda dusza jest unikalna.Ty jesteś unikalny/na Wyjątkowy/wa . Każdy z nas dysponuje autentycznym skarbem w swoim wnętrzu. Wsłuchaj się w głos serca, które mówi językiem intuicji.
Pamiętaj twoje myśli są nasionami, a żniwa, które zbierzesz, będą zależeć od nasion, które posiejesz.

Dziś zdecyduj się przyciągnąć tylko najlepszych!
Czy spełniasz swoje marzenia? Czy urzeczywistniasz swoje zamiary?Podążanie za marzeniami i realizacja bohatera w tobie jest wielkością.

Twoja wyobraźnia jest narzędziem tworzenia z Wszechświata. Masz wszystko w sobie, aby być lub robić, co chcesz, nawet jeśli szanse wydają się być przeciwko tobie. Kim chcesz być? co chcesz robić? Prawo przyciągania nie ma „innej osoby”. Tylko ciebie. To, co dajesz innym, dajesz sobie. Nie prześpij swego teraz.


Twój umysł ma moc, aby zmienić wszystkie zewnętrzne aspekty twojego życia. Tworzysz swoje życie od wewnątrz.
Musisz skupić się na obfitości, aby przynieść jej więcej.

Myśli, że nie chcesz czegoś stracić, są przepełnione strachem. Nic się nie bój – pomyśl tylko o tym, czego chcesz! Nawet negatywna sytuacja powoduje wzrost. Oznacza to, że wszystko jest ostatecznie dla naszego własnego dobra. Poszukaj prezentów we wszystkim.

popatrz na siebie na swoje odbicie czyż nie warto
Zmień osobę w lustrze, a twój świat się zmieni.

Twoje dominujące myśli i uczucia dzisiaj tworzą częstotliwość, która automatycznie określa twoje życie jutro. Kiedy znajdziesz płonące pragnienie bycia lub zrobienia czegoś, znajdziesz potężną siłę, która może przebić się przez pozornie niemożliwe okoliczności i ograniczenia. Czego pragniesz dla swojego życia? Ufaj…Warto, Ja zaufałam i ciesze się z cudów w moim życiu … odwagi przyjacielu

Scroll to Top