Zanim się poddasz spróbuj

Zanim się poddasz spróbuj

Przyjacielu zawsze czyje ze jestem szczęśliwą wiesz dla czego? Ponieważ od nikogo nic nie oczekuje. Po prostu dziele się tym co mam.  Nigdy nie pomieszaj swojej samo oceny, nie podnoś głosu nie ubliżaj pamiętaj, nikogo nie obrażaj, każdy dostanie to co wysyła w świat na co zasługujemy. Bądź silny i wytrwały… wytrwali odzyskują siły szybują, jak orły musimy reanimować swoje upadki które spotykamy w życiu pamiętaj nawet w ciemnym tunelu możesz ujrzeć światło nadziei…   

zanim zaczniesz mówić – pomyśl 

 zanim powiesz- posłuchaj wewnętrznego głosu  

 zanim skrytykujesz- popatrz na siebie  

zanim napiszesz -przemyśl 

Zanim się poddasz- spróbuj  

najlepszy związek to taki, gdzie relacja uczy żyć z wadami drugiego wie, jak podziwiać dobre rzeczy doceń to co masz, bo możesz strącić wszystko.  Dostaniesz od wszechświata na co zasługujesz, jeśli chcesz być szczęśliwy otaczaj się przyjaznymi ludźmi stan się jednym z nich. Czasem, gdy najmniej się spodziewasz dzieją się cuda. Silny wie ze może nawet ze łzami w oczach uśmiecha się i jest wdzięczny wszechświatu trwa w swej rzeczywistości odnajdzie się oto jestem…zaufaj świat troszczy się o każdego z nas nie walcz ze światem, bo on będzie walczył z Tobą. Posprzątaj twój świat a doświadczysz cudu.  

Oczy się myla to nie złudzenie…poczuj sercem 

Stań się lepszą wersją siebie, ciesz się swoim istnieniem. Bądź wdzięczny.  Odbieraj życie przez nowe światło rzeczywistości, świadomości i urzeczywistnienia swych decyzji, aby uzyskać nową perspektywę życia 
przynoszącą ze sobą nowe światło, nowy lepszy sposób patrzenia na rzeczy przez bardzo przejrzystą soczewkę pozytywizmu. Pomoże ci docenić miłość i nieskończone możliwości, które możemy osiągnąć dzięki miłości do nas samych, wiara w nas pomaga nam stać się lepszymi ludźmi. 
Doceniamy miłość wokół nas, a jednocześnie szerzymy naszą miłość. Rozpalając pasję, stawiaj czoła przeciwnościom, twórz i manifestuj pozytywnym podejściem do życia prawdziwe ja. 
  Pomóż sobie uzdrawiać swą emocjonalność, pokochaj swe wewnętrzne dziecko, wyczerpuj pozytywną energię, która leczy nas z lęku. Przez piękne słowa: przebaczenie, miłość pomóż sobie zrozumieć nieistotność naszych przeszłych bolesnych doświadczeń i ich rolę jako odskoczni do znacznie większej wielkości. Poprzez miłość przekraczamy wszelkie zranienia i jeszcze bardziej doceniamy życie. Pozwól sobie na miłość, by docenić siebie i zaakceptuj wszystkie swoje wady. 
Kiedy kochamy, ta miłość promieniuje do nas w większych proporcjach. To miłość pomaga nam poznać naszą wartość i wewnętrzne piękno. Ponieważ miłość pomaga nam zrozumieć i docenić nasze nieograniczone zdolności. Dzięki  miłości, możemy zrozumieć, jak bezcenne jest, by  puścić przeszłość i urzeczywistnić naszą miłość i odwagę, jednocześnie całkowicie otwierając nasze serca na miłość, pomaga nam zdobyć się na odwagę bycia sobą bez względu na to, jaka sytuacja spotka nas w życiu. 

 pięknych dni obfitość nowych wezwań i inspiracji.