zanim zaczniesz zmieniać świat – zmień siebie…

Czym jest gniew? Skąd to pochodzi? i dlaczego tak bardzo potrafi gotować naszą krew .Czy pozwolisz innym mieć zbyt wiele do powiedzenia w swoim życiu.

Nie zrobi ci to nic dobrego teraz lub później, więc ufaj, że coś lepszego czeka na ciebie w następnym rogu i tak się stanie. gniew może zapukać z różnych powodów. Gniew jest znakiem, że nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej sytuacji, czy to emocjonalnie, czy psychicznie. Aby być prostym, twoje podstawowe potrzeby nie są zaspokajane, a twoje ego „ja” pozwala ci wiedzieć głośno i wyraźnie, że musisz sobie trochę lepiej służyć, pokochaj siebie… zanim zaczniesz zmieniać świat – zmień siebie…

Niezależnie od tego, czy są to nasi rodzice, nasi przyjaciele, współpracownicy, czy nasi szefowie, zawsze otrzymujemy gdzieś poradę (niezależnie od tego, czy o to prosimy, czy nie, to inna historia).

Chodzi o to, aby zabrać myśl bez jej zaakceptowania. Poczuj się sam, jeśli to, co ci powiedziano, rezonuje z tobą, prawdziwym tobą, dzieckiem, które ma nadzieje i marzenia dla siebie. Bądź świadomy tego, na co pozwalasz w podejmowaniu decyzji, to jest twoje życie i tylko ty je żyjesz.

Zbyt często jednak widzę, że inni nie są w stanie odróżnić ich od siebie i decydują się zamaskować wszystko, co czują, z powodu niezdolności do zrozumienia lub strachu przed tym, co mogą znaleźć pochowani i ukryci w ukrytych szafach umysłu. Głos w głowie karze ci sie poddać lecz ty krok po kroku zmierzasz by podjąć działanie..,odwagi

Scroll to Top