zapal w sobie iskierkę wiary i nadziei by nigdy nie zgasła.

zapal w sobie iskierkę wiary i nadziei by nigdy nie zgasła.

Wszystko w tym wszechświecie jest połączone i nic nie jest przypadkiem. Często zapominamy, że wszyscy jesteśmy istotami duchowymi doświadczającymi … piszę wam 3,5 roku o moim życiu…Nie pisze o moich rozmowach godzinnych z Bogiem które są osobiste. Piszę o moich refleksjach przemyśleniach, o chwilach, wahaniach wiele razy nie byłam fer wobec Bon nigdy mnie nie opuścił zawsze był ze mną,, jak byłam młoda dziewczyną to przyśnił mi sie anioł z latarnia w ręku i powiedział wskaz ludziom drogę do miłości mojego światła zapal iskierkę wiary i nadziei by nigdy nie zgasła.

Wszyscy jesteśmy samym Wszechświatem żyjemy , poruszamy sie i jesteśmy wyrażamy swa miłości swym życiem .Mamy w sobie 5 żywiołów fizycznych – Powietrze, Wodę, Ogień, Ziemię i Eter. Eter jest bardziej recesywny niż dominujący w naturze.

Dla niektórych osób energie wszystkich czterech żywiołów są intensywne i rezonują ze wszystkimi czterema żywiołami.
Zastanów sie jaki element żywiołu ma nad tobą przewagę. Duchu Ogniu, Duchu Żarze,
Duchu Światło, Duchu Blasku,
Duchu Wichrze i Pożarze,
ześlij płomień Twojej łaski.

 1. Chcesz, rozpalisz i rozognisz,
  serca wzniesiesz na wysokość:
  w ciemność rzucisz blask pochodni
  i rozproszysz grzechu mroki.
 2. Naszą nicość odbudujesz,
  w najpiękniejsze znów struktury,
  tchnieniem swoim świat prze snujesz
  w szeleszczących modlitw sznury.
 3. Z mgieł konkretny kształt wywodzisz
  i z chaosu piękno ładu.
  Tyś spokojem wśród niezgody
  w bezradności Tyś jest radą.
 4. Twe zbliżenie zaróżowi
  pulsem życia, wzrostu drżeniem.
  Narodzimy się na nowo,
  ciemność stanie się promieniem.
 5. Pozwól że zatrzymam sie na żywiołach… Jaki to ma w pływ na nas?

-Duchy ognia są tutaj, aby dostarczać wiadomości do świata. Mają wieczny płomień w płomieniach, który zawsze prowadzi ich do podążania za marzeniami i podbijania wszystkich. Nie muszą podejmować poważnych kroków, aby dostroić się do swojego prawdziwego płomienia – będąc prawdziwym sobą po prostu mogą tworzyć magię, nie kończąc się dla nich. Mogą dostarczyć wiadomość, gdy są wierni sobie.

Gdy brak równowagi, Duch Ognia może stać się zbyt agresywny i nadmiernie dominujący w naturze.

Mogą atakować odcinki energii i atakować każdego, kto przeszkadza im na drodze. Jednak, gdy skupiają się na szerszym obrazie i pamiętają o swojej podstawowej sile, zaczynają czuć spokój i odnajdować pozory i zdrowie psychiczne.
Problem z duchem ognia polega na tym, że kiedy nie są zsynchronizowane, tracą zdolność jasnego myślenia; mają epizodyczne ataki lękowe i czują się zablokowani w niektórych aspektach swojego życia.

-Duchy Ziemi są na tej planecie, aby leczyć. Uzdrawiaj siebie, innych i cały świat. Ponieważ są naturalnymi uzdrowicielami, pociągają ich rośliny i ich właściwości lecznicze. Są wysoce zestrojeni z Ziemią i czują to także wewnętrznie. Ich celem jest uczynienie tego miejsca lepszym miejscem do życia.

Kiedy duch Ziemi się budzi, dzieje się tak dlatego, że mają głębokie pragnienie uzdrowienia. Są bardzo zmotywowani i nie mają nic przeciwko przyjmowaniu obowiązków lub wypełnianiu swoich obowiązków. Są urodzonymi liderami i zwykle mają dużo miejsca, aby pomieścić ludzi w życiu.

Kiedy równowaga na Ziemi jest niezrównowaona, duch staje się bardzo zimny i zapominają trzymać się szerszego obrazu. Są dalekie i niespokojne. Muszą spędzać czas w naturze, aby znaleźć równowagę.

 • Duchy powietrzne są obecne na Ziemi, aby wprowadzać innowacje i wizję. Ich cel jest bardzo boski i są naturalnymi nauczycielami i mówcami. Elementy powietrza są silnymi wizjonerami i przynoszą trwałą zmianę dzięki ich rewolucyjnym ideom i przekonaniom. Oni kończą swoją podróż przez wiele wcieleń.

Duchy Powietrza są strażnikami pokoju i starają się go chronić. Mają naturalne możliwości rozwiązywania wszelkich problemów i rozwiązywania konfliktów. Duchy powietrzne często zaczynają dostrajać się do swojej przebudzonej jaźni poprzez prorocze wizje i sny.
Przebudzenie do piątego wymiaru
Kiedy są niezrównoważeni, mogą wyczuwać konflikt i zamykać się przed sytuacją, zamiast sobie z nią radzić. Mają też tendencję do utraty kontaktu z ludźmi i zdolności do leczenia lub reagowania na trudne sytuacje.

-Duchy Wody są tutaj, aby leczyć poprzez aspekty sztuki, muzyki i kreatywności. Wysoce intuicyjni, eksperymentują ze swoją twórczą stroną i odkrywają wszystko z otwartym umysłem i sercem. Elementy wodne są bardzo wrażliwe na otoczenie i mogą z łatwością czerpać energię ludzi, dzieje się to również wtedy, gdy nie są tego świadomi. Mają dar intuicji i dość łatwo mogą dotrzeć do innych ludzi.

Element wody może się obudzić, po prostu wiedząc, kim są i umożliwiając swobodny przepływ kreatywności. Element wodny ma naturę niekonformistyczną, a kiedy siła się dostosowuje, traci równowagę i nie jest zsynchronizowana.

Kiedy tracą równowagę, czują się wyczerpani i przytłoczeni. Stają się nadmiernie wrażliwi, odczuwają depresję i lęk. Bardzo ważne jest, aby znak wodny poradził sobie z ich emocjonalną stroną. Zrzucanie resztek energii przez łzy bardzo pomaga.

Czy łączysz się swój charakter , osobowość, z którymkolwiek z tych elementów lub z więcej? Mówimy o wierze wiara jest współczynnikiem naszej egzystencji wszystko ma swój czas wpływ jest niezależne od ciebie wszystko stanowi jedna całość nie da się oddzielić jedno od drugiego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *