Zaproś miłość do swojego życia

Zaproś miłość do swojego życia

Jak zaprosić miłość do swojego życia?

Oto prawda o miłości, bez niej nasze życie byłoby dość puste.

Niektórzy ludzie mówią, że „kochają” swoje samochody, „kochają” swoje ubrania lub „kochają” jakieś materialistyczne przedmioty. Ja jednak odnoszę się do prawdziwego znaczenia miłości, którym jest miłość do bliźniego.

Widzisz, kocham cię, ponieważ jesteś istotą ludzką, która ma uczucia, myśli i emocje tak jak ja. Masz taki sam potencjał szczęścia jak ja. I możemy się kochać.

A dzięki miłości możemy robić potężne rzeczy. Możemy leczyć smutek i pomagać sobie nawzajem. Ostatecznie to właśnie miłość sprawia, że warto żyć. Poprzez przyjaźń, romans i miłość do samego siebie, w rzeczywistości zawsze jest więcej niż wystarczająco miłości dookoła.

Niezależnie od tego, czy jesteś zakochany, szukasz miłości, czy uczysz się kochać siebie trochę bardziej, Prawo Przyciągania uczy nas, że przyciągasz to, czym jesteś. Dlatego w czerwcu, kiedy cieszymy się pełnią życia miłości cudów natury.

ZPRASZAM CIĘ Spróbuj zemną dotknąć piękna natury. Wiesz z prostą duszy jestem rozkochana w kwiatach , wdzięczności jest pełne moje serce.

Chcę podzielić się kilkoma moimi ulubionymi cytatami miłosnymi, które pomogą ci dostrzec wartość w tym, by zawsze kierować się miłością.

1. „Miłość jest siłą potężniejszą niż jakakolwiek inna. Jest niewidzialna – nie można jej zobaczyć ani zmierzyć, a jednak jest wystarczająco potężna, by w jednej chwili przemienić cię i zaoferować ci więcej radości niż jakikolwiek materialny dobytek.”

– Barbara de Angelis

2. „W miłości zawsze jest szaleństwo. Ale w szaleństwie zawsze jest też rozsądek.”

– Friedrich Nietzsche

3. „Przyjaźń z samym sobą jest najważniejsza, ponieważ bez niej nie można przyjaźnić się z nikim innym na świecie”.

– Eleanor Roosevelt

4. „Miłość zdejmuje maski, bez których boimy się żyć i wiemy, że nie możemy w nich żyć.”

– James A. Baldwin

5. „Istnieją dwie podstawowe siły motywujące: strach i miłość. Kiedy się boimy, wycofujemy się z życia. Kiedy jesteśmy zakochani, otwieramy się na wszystko, co życie ma do zaoferowania z pasją, ekscytacją i akceptacją”.

– John Lennon

6. „Bycie głęboko kochanym przez kogoś daje ci siłę, a kochanie kogoś głęboko daje ci odwagę.”

– Lao Tzu

7. „Najpierw pokochaj siebie, a wszystko inne się ułoży. Naprawdę musisz kochać siebie, aby cokolwiek osiągnąć na tym świecie.”

– Lucille Ball

8. „Kochaj siebie bezwarunkowo, tak jak kochasz tych, którzy są ci najbliżsi, pomimo ich wad”.

– Les Brown

9. „Największym szczęściem w życiu jest przekonanie, że jesteśmy kochani; kochani dla siebie, a raczej kochani pomimo siebie.”

– Victor Hugo

10. „Miłość jest całością. My jesteśmy tylko kawałkami.”

– Rumi

11. „Kochać siebie to początek romansu na całe życie”.

– Oscar Wilde

12. „Gdzie jest miłość, tam jest życie”.

– Mahatma Gandhi

13. „Miłość sprawia, że twoja dusza wypełza z kryjówki.”

– Zora Neale Hurston

14. „Miłość nie ma nic wspólnego z tym, co spodziewasz się dostać – tylko z tym, co spodziewasz się dać – czyli wszystkim.”

– Katharine Hepburn

Powodem, dla którego tak bardzo kocham te cytaty, jest to, że nie są to typowe cytaty o związkach. Te potężne słowa przemawiają do wyższej miłości, która faktycznie istnieje w każdym z nas. Zachęcam więc do poświęcenia chwili i uznania miłości, która już istnieje w twoim życiu. Ponieważ pamiętaj, że zawsze jest wystarczająco dużo miłości dla każdego.

Cudownego dnia uśmiechnij się Joana