Zasiej w swym życiu pozytywne myśli i zbieraj plony… Kieruj swą rzeczywistością

Zasiej w swym życiu  pozytywne myśli i zbieraj plony… Kieruj swą rzeczywistością

Zasiej w swym życiu pozytywne myśli i zbieraj plony… Kieruj swą rzeczywistością

Zasiej w swym życiu pozytywne myśli i zbieraj plony… Kieruj swą rzeczywistością

W myślach wszystko zawiera swój początek i koniec. Pomyśl, a odmienisz swoje życie. czym jest prawo
przyciągania to odpowiedni sposób myślenia. W dzisiejszych czasach trochę błędnie rozumiemy pojęcie wartości.

Czym zatem jest nasza myślisz? Myśl możemy porównać do ziarnka które zasiewamy w swoim umyśle. Ważny jest grunt na jaki padnie, czy na żyzną glebę, ważne jest gdzie ja posadzisz żeby zakiełkowało , wzmocniło swe korzenie , wypuściło liście i kwiaty by w przyszłości wydało dobry owoc, w postaci zrealizowanych zamiarów zewnętrznych i wewnętrznych. dobrego słowa, uczynku. Każdy z nas musi pielęgnować. świadomie drzewo swojego sumienia  w korzeniach przechowujemy całe nasze doświadczenie, wszystkie zdarzenia, swoje przekonania.  Owoc rodzi się w świadomości to Ty sam podejmujesz ostateczną decyzję jak masz żyć i co wybierasz . Czasem zamiast zdrowego ziarna rozsiewasz chwasty.

Żyjąc przez lata w zatrutym środowisku, w emocjach toksycznych znajomościach, żywieniu urazy do kogokolwiek, strachu przed przyszłością, braku wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Nie możemy wydawać wtedy dobrych owoców. Może właśnie nadszedł czas, aby odchwaścić nasz umysł, zasiać pozytywne myśli i zebrać obfity plon.  Realizując  swoje zamiary. Zatem do dzieła!

One thought on “Zasiej w swym życiu pozytywne myśli i zbieraj plony… Kieruj swą rzeczywistością

  1. cbd oil reviews

    Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with a few pics to drive the message home a bit, but other than that, this is magnificent blog. A great read. I’ll definitely be back.|

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *