Zaufaj weź z sobą kompas wiary w siebie

Czym jest duchowe przebudzenie, wiele osób, które przeszły ten proces, ma podobne ścieżki i przechodzi przez podobne etapy. ale  każdy z nas
doświadcza w innym wymiarze  dużej zmiany w sobie, wszyscy mamy swój własny unikalny typ doświadczeń,
dążąc do celu  by osiągnąć poziom wolności,
prawdy, zrozumienia życia i poznania siebie. Czasem nasze spostrzeganie tego, co widzimy, jest zniekształcone, jest iluzją naszej wyobraźni .
Osiągnięcie duchowego oświecenia jest przejrzenie wszystkich iluzji i kłamstw oraz świadomość własnej duchowości i duszy.
Najczęstszymi doświadczeniami, z którymi przechodzimy. Są odległe w czasie .
Wracając do swojego dzieciństwa i związku z rodzicami
Ludzie, którzy przechodzą wielką przemianę duchową, często powtarzają wspomnienia z dzieciństwa. Wielu z nas ma do czynienia z traumami, przykrymi doświadczeniami wspomnieniami .  Nasza dusza pragnie wyleczyć te wspomnienia. Często podczas  masażu lomi- lomi-nui uzdrawia się pamięć ciała   wybaczając sobie i innym. Często negatywne emocje głęboko utkwione w naszym ciele , z przyszłości są powodem wielu schorzeń.
Wspomnienia  są fundamentami tego, kim jesteśmy, a czasami postrzegamy świat, więc musimy wrócić i przeanalizować fundamenty i naprawić wszelkie pęknięcia, które są obecne. Nasze ciało jest jakby łańcuchem, żadne ogniwo nie może być słabe.
Co więcej, musimy budować silniejsze i zdrowsze relacje z naszymi rodzinami, zwłaszcza że nasi rodzice odgrywali ważną rolę w tym, co dzisiaj… staliśmy się dzisiaj.
Uzdrawiając stare rany, prezentujemy ogromną siłę i dojrzałość, co jest jednym z głównych kroków do osobistego przebudzenia, co z kolei prowadzi do duchowego oświecenia.
Przeżywając życie i dorastając, staramy się tworzyć życie, w którym jesteśmy komfortowo lub w bańce komfortu. To bardzo niezdrowe, aby być w tym bąblu komfortu, a to osłabia nasze doświadczenie świata, w którym mieszkamy.Czesto jest to przyczyną naszego zmęczenia , gnuśnienia… Czas zmienić to.
Tu i teraz   musimy  zmierzyć się z czasem wybaczając sobie i innym. Być odważnym /ną  i wybiegać z naszego gniazda i wejść w nieznane, musimy się uziemić i zdobyć miejsce na tym świecie.
Usunąć korzenie powiązań dysfunkcyjnych, nie trwać
w związkach, które wyraźnie nie działają,Nie  próbuj uzasadnić swoją decyzje.nie oszukj siebie twoja dusza wie lepiej.karmienie siebie iluzją,i złudnymi marzeniami, neguje sam rozwój i wiele innych dysfunkcyjnych nawyków, jakie masz w swoim życiu.
To wyraźnie oszukiwanie siebie.   Ważne jest, aby mieć pozytywny wpływ na Twoje życie,
Jednym z głównych kroków ku duchowym oświeceniom jest odróżnienie stosunków, które nie są zdrowe, przy wykorzystaniu nowo zdobytej wiedzy. Usunięcie tych niezdrowych relacji pomaga w ogromnym wzroście ducha. życia świadomie …
Bądź świadomy swojego zdrowia
W świadomym duchowo stanie zdrowia ludzi wydaje się być ostatnią rzeczą w ich umysłach, często tematy duchowe mają tendencję do obracania się wokół zdrowia psychicznego. Dlatego zapominamy i nie rozumiemy błogosławieństwa dobrego zdrowia. Ten temat staje się ważny, gdy nasze zdrowie stało się głównym problemem w naszym życiu, a następnie zrozumiemy, jak ważne jest zdrowie. w zdrowym ciele zdrowy duch.
Dla tych, którzy rozumieją istotną rolę zdrowia odgrywa w ich życiu, mają tendencję do podjęcia działań w celu utrzymania go poprzez ćwiczenia,prawidłowego oddychania,  zdrowej diety.
Na tym świecie jest niewiele osób, które zawsze chętnie uczą się czegoś nowego od swoich doświadczeń w życiu.
pamiętaj   Duchowe przebudzenie może uzdrowić problemy ze snem lub bezsennością
Warto
Być pozytywnym,przeszłość pozostawić przeszłości nie rozpamiętywać jej sam  wówczas doświadczysz, że przebaczenie uskrzydli cię i nikt nie
powstrzyma duchowego wzrostu Twojej egzystencji działania powołania i celu i Twego rozwoju…

odwagi  Zaufaj weź z sobą kompas wiary w siebie

Scroll to Top