Zaufanie… ciężko jest ponownie zaufać jeszcze raz, każdy z nas zasługuje na szczęście, na miłość.

Zaufanie… ciężko jest ponownie zaufać  jeszcze raz, każdy z nas zasługuje na szczęście, na miłość.

Zaufanie… ciężko jest ponownie zaufać jeszcze raz, każdy z nas zasługuje na szczęście, na miłość.

Zaufanie… ciężko jest ponownie zaufać jeszcze raz, każdy z nas zasługuje na szczęście, na miłość.

Musimy zaufać na tyle, aby ponownie otworzyć nasze serce.
Czuć to znaczy móc! To znaczy mieć pasje, entuzjazm, poprostu być sobą wspinaj się po szczeblach drabiny pomimo przeciwności życia. Rozumiejąc, że Twoje serce to centrum uczuć, gdzie jest prawdziwe szczęście tak ważne dla jakości życia. Poprzez słuchanie swojego serca można wykorzystać duchową siłę i inteligencję emocjonalną swego serca, które prowadzi do podejmowania mądrych wyborów, nowych decyzji, sukcesów, osiągnięć aby być szczęśliwym na wszystkich poziomach życia. Warto otworzyć i słuchać swojego serca…
Otwierając swoje serce nie wymaga specjalnego talentu, wysiłku i zdolności. Każdy może to zrobić, wykonując kilka prostych ćwiczeń, które potrwać kilka minut: Otwarcie serca. Jest to bardziej długoterminowy cel i może być osiągnięta poprzez medytację. Medytacja jest praktyką wyciszenia umysłu i uwalniania od stresu i napięcia, które może pojawić się uczucie. Istnieje kilka różnych rodzajów medytacji;- sposoby na doświadczanie czegoś nowego . Chociaż można medytować, gdziekolwiek jesteś możesz zacząć wcześnie rano, siedząc na ulubionym miejscu, chodząc, na spacerze z dzieckiem z Twoim czworonożnym przyjacielem, biegając, uprawiając sport, zależy jaką masz potrzebę, medytacja może być w kościele ..
Należy wybrać ciche miejsce. Może być wewnątrz lub na zewnątrz, na podłodze lub na swoim ulubionym fotelu. Wyłącz telefon komórkowy i słuchawkę . Nie martw się; to tylko będzie przez około 15 minut. Trwaj w ciszy  i zacznij od kilku głębokich oddechów. Uspokój się,wycisz się,  skup się na oddychaniu,
– zrób pełny wdech
-Zatrzymaj powietrze na kilka sekund
-powoli wstrzymując oddech wydychaj .wykonuj ćwiczenie do całkowitego wyczerpania powietrza, zobacz jak ważny jest oddech w Twym życiu dotleniasz się ,napełniasz się pokojem i miłością.

Teraz możesz wybrać punkt centralny;- ulubione miejsce i umieścić całą swoją uwagę na tym co kochasz pragniesz, marzysz, możesz powtarzać słowa w kółko. Można wybrać się w opodróż z aniołem stróżem z Twym opiekunem na koniec otwórz oczy, zaufaj, aby zmierzyć się z kolejnym wezwaniem powtórz za mną o to jestem ..tu i teraz, wiem że dam radę we mnie jest siła chcenia i działania … inni znajdą w tym moc ,orzeźwienie, siłę , naładują swój akumulator, ktoś inny pomodli się i będzie trwał aż dobiegnie do mety…..i zacznie kolejny dzień z nowym pozytywnym nastawieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *