Zdrowe ciało jest wielokrotnie odzwierciedleniem Naszej duszy.

Jakie jest Twoje obecne podejście do zdrowia?
Czy potrafisz zachować równowagę na poziomie ciała i ducha?
Czy poddajesz się i nie walczysz?
Pamiętaj, że w zdrowym ciele – zdrowy duch!Ważną istota, znaleźć przyczynę problemu, oraz znaleźć drogę wyjścia z wszelkich problemów zdrowotnych. Każdemu z nas zależy żyć w zdrowiu, szczęściu i miłości. Moje wskazówki mogą się okazać cenne dla Twojego zdrowia. Pomogą Ci również wyciągnąć wnioski i skutki z Twojego obecnego trybu życia, czy czasem nie wpływa on negatywnie stan Twojego ciała.
Skup się uważnie przed wykonaniem poniższej porady. Odsuń wszelkie negatywne myśli wierząc, że otrzymasz cenną wskazówkę, dzięki której otrzymasz nadzieję na nowy, lepszy początek!Spróbuj zmienić swoje życie..zacznij od siebie. Kiedy w myślach nie ma cienia wątpliwości i włączysz zdecydowanie to rzeczy nie możliwe staja sie możliwymi.

Człowiek jest istotą energetyczną wszystkie procesy emocjonalne mają ścisły związek z przepływem subtelnych energii w ciele. Przyczyną wszystkich negatywnych emocji są zaburzenia w układzie energetycznym ciała. Gromadząc swoje emocje zaburzamy naszą funkcjonalność, stres gromadzony, jest często przyczyną dysfunkcji w życiu, w działaniu, w pracy, w podejmowaniu decyzji. Dbaj o siebie o swój autorytet dbaj o czytelny system wartości.
Traktuj innych tak jak Ty byś chciał być traktowany. Nagradzaj dobrym słowem i uśmiechem – za dobre słowo. Ćwicz techniki panowania nad własnymi emocjami. Pracuj nad sobą , nie kieruj się emocjami które są jak mgła dla kierowcy. Zawczasu pogódź się z porażką myśl tak jak byś cel miał w garści . bez warunkowa i bezdyskusyjna wiara w sukces uruchamia wyraźny obraz w przestrzeni zdecyduj sie mieć to co zamyśliłeś nic nie masz do stracenia odwagi … nie myśl tylko idź i otrzymuj…

Scroll to Top