Moje złote pigułki zastosuj, a będziesz szczęśliwy;-

Moje złote pigułki zastosuj, a będziesz szczęśliwy;-

Moje złote pigułki zastosuj, a będziesz szczęśliwy;-

Oddech w moim życiu jest lekarstwem. Nie wiem czy zastanawialiście się,  że oddech jest najważniejszy może być twą kreatywnością, inspiracją zmianą myślenia. Przy wszystkich technikach medytacji bardzo ważny jest oddech. Aby uspokoić i wyciszyć emocje.Porzuć całe myślenie, negatywne opinie,  pożądanie i kontynuuj powracanie  do czystego, wolnego od obciążeń myślenia.,,Przy wdechu powtarzaj Mój umysł jest czysty wolny od obciążeń, czysty umysł i czyste serce ..wydech;- pokój niech będzie ze mną by inni byli szczęśliwi ze mną, uśmiech i radość daruje innym.
Nie jest to łatwe ale warto spróbować. Należy przede wszystkim zmienić swój sposób myślenia:- postrzegaj świat bardziej otwarcie, elastycznie. Dopasuj się do sytuacji. Problemy traktuj jak wyzwania, rozwiązuj je z korzyścią na przyszłość. Problemą stawiaj czoło, unikaj sytuacji nie przemyślanej chwili, negatywnych emocji, nie bedziesz wówczas wpadać w tę samą pułapkę.

Osoby chcące zwiększyć swoją kreatywność powinny również popracować nad kwestią twórczego myślenia, nad motywacją, samo dyscypliną.Wymagaj od siebie choćby inni od Ciebie nie wymagali.

Nasze pozytywne myślenie i daje moc w kreatywnym działaniu. Otwiera nasz umysł w dostrzeganiu świata w bardziej perspektywiczny sposób. Świat jest piękny. Wszystko tak naprawdę zależy od nas.  Nasze intencje tworzą rzeczywistość. Poprzez zwiększenie kreatywności zwiększa się również nasza przedsiębiorczość. Osoba przedsiębiorcza nie boi się podejmować ryzyka, jest odważna, pewna sukcesu, patrzy optymistycznie na świat, nie zraża się niepowodzeniami….powodzenia.