Zrób coś dla siebie dziś kilka ćwiczeń na początku dnia;-

Zrób coś dla siebie dziś kilka ćwiczeń na początku dnia;-

Zrób coś dla siebie dziś kilka ćwiczeń na początku dnia;-

Wielu z nas spędza przy komputerze, za biurkiem 8 godzin albo za kierownicą.Trwamy bezustannym stresie,  wiele codziennych spraw firma, rodzina , wysiłek fizyczny. W pozycji, nie naturalnej, blokujemy przepływ energii często boli nas głowa, i nie możemy myśleć, ciągłe migreny, złe samo poczucie zwala nas z nóg. Na skutek wielu godzin pracy, przychodzimy do domu zmęczeni z frustrowani. O Pozytywnym nastawieniu do życia nie mam mowy, wieczne narzekanie, uskarżanie się. Czyż nie warto zmienić, schematu myślenia. Przez takie negatywne uczucia  i nastawiamy i napędzamy się, przebywamy w nieustannym stresie. Na moim blogu Krok po kroku nauczysz się jak doraźnie radzić sobie poprzez pozytywne nastawienie do życia uśmiechnij się i walcz. Rano wstań i napełnij swój akumulator energią…poprzez;- medytacje, afirmację.

Wlewajmy w serca ciszę i spokój, które ofiarowała nam natura W ciszy znajdziesz rozwiązanie. Czasami to tylko cisza jest najlepszą odpowiedzią. Trzeba się zatrzymać. Bądź czujny i uważny; – to jest niczym słuchanie — przebywanie z chwila taka, jaka jest. Medytacja jest aktywnym „sięganiem” – po szczęście, po nowe motywacje. Jeśli chcesz być szczęśliwy, spokojny, opanowany, radosny – nie odkładaj szczęścia na później, po prostu bądź szczęśliwy idź własną drogą. Każda chwila, jest dobra by coś zmienić w swoim życiu, nie odkładaj na jutro, co możesz zrobić dziś, z rób to teraz. Zaufaj Bogu On Boski Przyjaciel Zawsze Trzyma Cię za rękę…..

Zrób coś dla siebie dziś kilka ćwiczeń na początku dnia;-

  • Usiądź i wykonaj akupresurę
  • znajdź punkt na wysokości kącików oczu, w zagłębieniu, tam gdzie kończy się brew.
  •  Delikatnie rozmasuj punkty górnej i dolnej powieki.
  • Uciskanie i masaż  tych punktu pomoże Ci odzyskać świeżość i jasność umysłu.  Zejdzie zmęczenie z twych oczu.
  •  Jeśli boli Cię kark, połóż dwa kciuki na podstawie czaszki są to najsilniejsze punkty akupresury.
  • Połóż palce na głowę i masuj przez kilka minut. Możesz też 20 razy oklepać  tył głowy i wykonać następujące ćw.
  • jednocześnie oba palce włóż do dwojga uszu zrób obrót czyli śrubę w prawą i w lewą stronę po 5 razy
  •  delikatnie rozmasuj płatki uszu ,
  • następnie Napełnij buzię powietrzem i porób miny potem resztę powietrza wydmuchaj.
  • poczujesz jak zejdą wszelkie napięcia, a lepsze samo poczucie da Ci siłę w pokonywaniu trudności  zapraszam do kontaktu. nauczysz się jak pomagać sobie akupresurą. MIŁEGO DNIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *