Zrozum, że od Ciebie zależy, czy chcesz spoglądać na świat w ciemnych, czy kolorowych barwach.

Przyjacielu…

Nawet małe rzeczy potrafią przynieść radość i zadowolenie, jednak nie każdy z nas potrafi dostrzec w nich ukryty skarb. Zrozum, że od Ciebie zależy, czy chcesz spoglądać na świat w ciemnych, czy kolorowych barwach?

Tu i teraz zacznij radować się każdym dniem, każdą chwilą, a zobaczysz, że życie jest piękne, a świat zatroszczy się o Ciebie.
Wybaczając sobie i innym.

Oczyść  swą przestrzeń  z zalegających emocji . Zrób miejsce  i otwórz drzwi na piękno, którą jest miłość wraz szczęściem i radością.

Często trzymamy w sobie zbędne emocje, które z czasem przeistaczają się w różne choroby o których wspominałam. Pomyśl o osobach, które wyrządziły Ci krzywdę i wybacz im teraz. Przypomnij sobie wydarzenie, które wywołuje w Tobie nieprzyjemne emocje i wyobraź sobie, jak bierzesz głęboki, wypełniający Cię wdech i wraz z wydechem wychodzą z Ciebie te emocje, które przed chwilą czułeś/aś.  Każdy dzień to dokonywanie wyboru, jednak nie zawsze jesteś pewny/a tego, co robisz.  Musisz wsłuchać się w głos swojego wnętrza,  intuicji,  a na pewno znajdziesz odpowiedź i dokonasz trafnego wyboru w podjęciu odpowiedzialnej decyzji.

Pięknego weekendu

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top