Nie zwlekaj – warto podjać decyzję.

Nie zwlekaj – warto podjać decyzję.

Nie zwlekaj – warto podjać decyzję.

Nie zwlekaj.  Nie licz, że coś stanie się samoistnie.

Na początek warto dokonać analizy swojej sytuacji i spróbować. To ułatwi nam podjęcie dobrych decyzji i pomoże w korzystnym odnalezieniu siebie.

Długo czasem  zwlekamy z konkretnym wyborem z podjęciem decyzji.  Życie samo pisze  nowy  scenariusz. Lęk przed podjęciem decyzji to często lęk przed zmianą, utratą, brakiem zaufania. Boimy się. Większość z nas miał nie jedno doświadczenie w życiu. Nasze plany mogą wiązać się z różnymi sferami życia.  Najczęściej decydujemy się na zmiany niosące za sobą bardziej pozytywny wizerunek . Jak wytrwać w postanowieniu??? Dlaczego często nam się to nie udaje??? …

  • Większość z nas, całkiem intuicyjnie powie, że to zrobienie czegoś miłego .. Wprowadzenie trwałej zmiany w naszym życiu oznacza wyjście ze strefy komfortu. Nie lubimy zmian. Ale mimo to  jesteśmy wiecznymi poszukiwaczami szczęścia. Wciąż zaczynamy od nowa . Wielu z nas nie potrafi myśleć- racjonalnie,   kochać – bezinteresownie, podejmować mądre decyzje – świadomnie nie wahając się.  Często jesteśmy wrażliwi.  Jesteśmy naiwni w myśleniu.  Nie potrafimy kierować ciałem i emocjami.
  • Wiedz jedno,  że jednak warto wygrać życie i być szczęśliwym. Staraj się myśleć i kochać wybaczać sobie i innym.
    W tym przypadku warto afirmować odwagę i wiarę w siebie. Odzyskać poczucie wartości. Warto mieć na uwadze, że brak decyzji, to najgorsza decyzja. Czym kierować się przy podejmowaniu decyzji?  Nie warto kierować się emocjami.  Ciągłe rozważanie co by było gdyby ?   Zwlekanie z podjęciem decyzji to inaczej – stanie w miejscu.
  • Umiejętność podejmowania decyzji, jest kluczowym czynnikiem na drodze do sukcesu. Życie jest zbyt krótkie by marnować je na zbędne rozważania. Umiejętność podejmowania odważnych decyzji to podstawa dla każdej kobiety i mężczyzny…warto podjąć  wezwanie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *