Życie jest zwierciadłem które odzwierciedla  to, co myślisz, czujesz,   

Życie jest zwierciadłem które odzwierciedla  to, co myślisz, czujesz,   

Życie jest zwierciadłem które odzwierciedla  to, co myślisz, czujesz,   obdarowujesz innych.

To jedna z największych ironii życia: to, co osądzamy w innych, mamy w sobie. I to jest rzecz, której najbardziej nienawidzimy w nas.

Osądzając innych, wskazujemy na nasze własne cienie, nawet nie wiedząc. Czego nie cierpimy w nas, nie cierpimy w  innych. błędy które widzimy u innych tkwią głęboko w nas.

Dzieje się tak z powodu naszej głębokiej potrzeby uzdrawiania.

Osoba akceptująca własne cienie akceptuje cienie, które widzi w innych.

Akceptacja i świadomość jest nie zbędnym krokiem umożliwiającym uwolnienie tłumionego w nas lęku. Uświadomienie sobie go i przyznanie się przed samym sobą, że go mamy jest poziomem świadomości mającym dużo więcej energii i siły niż lęku i jesteśmy wstanie go przekroczyć i zacząć żyć.

Przyjmij delikatną, pełną miłości postawę wobec samego siebie, własnej  twej historii Dzięki temu będziesz mógł zyskać większą świadomość własnego doświadczenia,

Poświęcić codziennie choćby 5-10 minut, by w spokoju, najlepiej przy zamkniętych oczach pozwól sobie na odczuwanie lęku. Zacznij ćwiczenie akceptacji od małego dyskomfortu i dopiero jak w pełni się z nim oswoisz i przejdź powoli do czegoś trochę większego. System małych kroków sprawdzi się tu najlepiej

Zaakceptowanie w pełni swojego lęku nie przyjdzie od razu, tym bardziej jeśli przez większość czasu na przestrzeni lat był ciągle wypierany. Dlatego ważne jest powolne i systematyczne oswajanie się z nim. samo akceptacja i świadomość.

samo uzdrawianie pomoże ci w radykalnych zmianach w twojej codzienności.