życie to dar

życie to dar

Życie to dar pozwól sobie na szczęście. Jest To najważniejsze by być szczęśliwym,
Wydaje się, że w naszym życiu jest dwóch wewnętrznych graczy;- miłość i lęk…
Od ciebie zależny jak żyjesz? Jakie masz nastawienie do życia? Czy chcesz przeciąć więzy, uzależnień, karmicznych? Na przykład, kiedy kończysz związek, często konieczne jest zerwanie związku duchowego, aby uniknąć pokusy powrotu do siebie lub powstrzymania byłego od zakłócania naszej zdolności do poruszania się w nowym związku.
Inne powody to złe relacje, jednostronne przyjaźnie i relacje rodzinne, które stały się zbyt szkodliwe, aby je utrzymać.

Formalnie zakończ relację z daną osobą. Musimy wyjaśnić im i sobie, że związek się skończył i że sznurek ma zostać przecięty.

To zobowiązuje nas do przecięcia sznurka, postawienia bariery, aby powstrzymać nas przed nawrotem. Karmy czy przerabiania tego co nam zostawili inni. Zatrzymaj cały kontakt. Połączenia duchowe są wzmacniane przez interakcje, więc usunięcie ich z naszych telefonów i urządzeń, mediów społecznościowych i życia społecznego jest niezbędne do przygotowania przewodu do przecięcia.

Usuń ich wpływ. Być może nie zauważymy tego od razu, ale nasze życie może być splecione z drugą osobą i dlatego może być wiele przypomnień o nich przypadkowych w naszym codziennym życiu. Musimy pozbyć się rzeczy, które nam o nich przypominają (spalić notatki miłosne, zdjęcia lub pamiątki), zmienić nasze nawyki, jeśli nam o nich przypominają, i w inny sposób starać się w ogóle przestać o nich myśleć. Zdecydowanie najtrudniejszy krok jest trzeci i ostatni, ponieważ wymaga duchowej pracy, abyśmy mogli uzyskać wystarczającą kontrolę nad sobą, aby przestać o kimś myśleć.

Więc nie martw się, jeśli będziesz walczył za pierwszym razem, gdy będziesz musiał wykonać trochę cięcia duchowego sznurka.

Czy ostatnio przeciąłeś przewód? Czy robisz to teraz? Czy chcesz to zrobić? Napisz o swoich sukcesach i opowieściach w komentarzach.

Pamiętaj to ty myślą wysyłasz komunikat i do ciebie wraca jak echo… To ty wybierasz. To co chcesz co mówisz od ciebie zależny. Co czujesz to jest to na co pozwalasz sobie. Jak pozwolisz sobie na lęk i utożsamiasz się z nim żyjesz w leku. Co wybierzesz? Kochać albo zamartwiać się o przyszłość? Czy co kiedykolwiek co się wydarzyło dzieje sie to tu t teraz? Jaki masz zamiar? Jakie masz decyzje które podejmujesz w tym momencie? Spójrz oczyma duszy czy nie ma w nich leku? Czy jest miłość… Pozwól sobie na miłość i odwagę. Wielu z nas podejmuje decyzje w strachu w lęku . Często to co wybieramy jest poza naszym zasięgiem, nie potrzeba wszystkiego rozumieć wystarczy co Bóg daje kochać. Uwierz mi wszechświat troszczy się o ciebie, i o mnie, o każdego z nas jesteśmy jego cząstką …Niestety brak nam odwagi by zaufać… Wielu mych przyjaciół nie wierzy, że wszystko może być możliwe. A przecież dla Boga nie ma nic nie możliwego kiedy mu ufamy jak dzieci… Ja nie dokonuje konserwatywnych wyborów, nie szukam bezpiecznej pracy by przeżyć, robię to co kocham, piszę pomagając innym,kocham pisanie pisze o moich doświadczeniach i robię to w moim życiu. Wdzięczność daje mi siły, wow mój czas to szukanie cząstki dobra, zdrowej komórki w człowieku która odraza do życia, W wielu przypadkach jest to wiara w siebie. Tak samo i ja jak wy wszyscy pokonuje problemy porażki które są dla mnie nauką, nauczyłam się wielu rzeczy ze mogę ponieść porażkę kiedy nie chce…

Wiem że mój świat troszczy się o mnie, pamiętaj wszystko co zdobędziesz w życiu będzie wzrastać jak posadzone ziarnko w żyznej glebie. To ziarno musisz pielęgnować by wzrastało wszystko co z ciebie zostało to jest w twoim sercu spokój wewnętrznego dziecka leży gdzieś ponad twą osobowością poza znanym a nie znanym poza wysiłkiem możesz zdobyć szczyt, biegać, jeździć na rowerze,możesz przepłynąć w pław rzekę , możesz brać udział w rajdach samochodowych, możesz brać udział i znaleźć się wśród zapaleńców sunących na deskach po pięknych, długich falach tworzących tuby możesz być jednym ze śmiałków uprawiających ten sport, możesz się bawić się formą wszystko co chcesz żeby znaleźć prawdziwy pokój serca. Musi opaść twa zbroja leku w samoakceptacje może cię nauczyć być zwycięzcą samego siebie. Nie będziesz już na kładce tonącym bo odnalazłeś sens i wiarę w siebie i samoakceptacje. Nie pozwól nikomu stanąć by zasłonić ci światło twej egzystencji zaryzykuj uwierz w siebie ze jesteś tu i teraz.

Mała cześć lustra wszechświata ono świeci jest wszystko ma swój sens pozwól sobie dostrzegać cząstkę dobra dla siebie dokonując świadomych wyborów cos korzystnego z czym mogę sobie poradzić w najlepszy sposób dla siebie wybór możliwości swej wiary byś mógł sobie poradzić w najlepszy sposób dla siebie wypróbuj swa wiarę nie religie …nie tylko nadzieje która jest zebraniem i marzeniem ale wiarę która uczy nas wytrwania ze jesteś zdolny bo jesteś wartością to świadome wybieranie zdolność pokonywania problemów jesteś gotowy by tworzyć te drzwi by przejść dzisiaj i otworzyć kluczami miłości bez lęku otwórz miłością….