życie.- to ruchoma płynącą fala, która nie ma początku ani końca doceń je bo masz jedno…

życie.- to ruchoma płynącą fala, która nie ma początku ani końca doceń je bo masz jedno…

życie.- to ruchoma płynącą fala, która nie ma początku ani końca doceń je bo masz jedno…

Wszyscy staramy  się, rozwijać, by być, mieć i robić więcej. Uczymy się . Studiujemy, podróżujemy, rozwijamy różne talenty, próbujemy różnych smaków wszystkiego, z czym się spotykamy, wszystko w celu zobaczenia, jak daleko możemy się posunąć, aby doświadczyć „nowości” siebie na nasz wyjątkowy sposób.

Żadna droga życia nie jest podobna, a zatem trudno jest zmierzyć lub określić ilościowo, ile wzrastamy w pracy nad sobą i ile zostało jeszcze  pozostało do zrobienia w naszym życiu.

Dostosowujemy nasz światopogląd, ustalamy granice i oczekiwania, wybieramy i ustalamy cele, i zaczynamy chodzić a właściwie na początku raczkujemy a następnie biegniemy, aż osiągniemy nasz cel, realizując swe zamiary, Każdego dnia stajemy przed wyznaczeniem nowego celu, dostosowania naszej perspektywy , uruchom działko startowe i rozpocznij całe przemierzanie, z pozytywnym nastawieniem by wybierać to co najlepsze.

Zauważ wszystkie odcienie emocji wraz z naszą ścieżką – ból, zwątpienie, wysoki poziom biegacza, błogość, radość, rozczarowanie, jeśli potkniemy się i upadniemy – ale w końcu czujemy się dobrze przekraczając tę ​​linię mety i osiągając kolejny osobisty najlepszy czas . sukcesu

Wyobraź sobie miliardy innych ludzi którzy biegną wzdłuż ich tras i przekraczają linie mety oraz przekraczają ich oczekiwania i cele.
Teraz wyobraź sobie, że wszystkie ścieżki zapadają się w jedną dynamiczną nić, ze wzajemnie powiązanymi i współzależnymi częściami współpracy,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *