Żyj i czuj sercem `z miłością, nie umysłem…

Żyj i czuj sercem `z miłością, nie umysłem…
Miłość jest jedną z wyższych emocji, która wibruje z większą częstotliwością. Wcielanie miłości i życie z miłością w sercu wzniesie wasze duchowe życie.

Ale nie jest to łatwa miłość, której tu szukasz. Łatwo jest kochać najbliższych.

Sztuką jest kochać wszystkich, bezinteresowna miłość niezależnie od tego, czy na to zasługują, czy nie. Działajcie z miłością i współczuciem, a wasza duchowość wzrośnie.

Myśl o każdym jak o duszy, a nie o jej charakterze.

Bądź skoncentrowany i aktywny
Rozum wibruje również z większą częstotliwością, co sprowadza się do właściwego wykorzystania potężnego ludzkiego umysłu.

umiejętności rozumowania ograniczy twój potencjał na tym świecie, więc staranie o utrzymanie aktywności i zdrowia umysłu jest kluczowym krokiem w kierunku podniesienia swej wilbracji. do utrzymywania aktywności umysłu.

Utrzymywanie koncentracji naszego umysłu jest o wiele trudniejsze. Wyzwanie polega na znalezieniu równowagi między maksymalnym wykorzystaniem mocy rozumu i pozwoleniem mózgowi na przerwę w ładowaniu.

Rób to, co Cię uszczęśliwia
Radość i wdzięczność są jedne z najwyższych emocji i wibrują z większą częstotliwością niż nawet miłość.

To dlatego, że życie z radością i wdzięcznością zwykle wymaga bycia kochanym i życia z miłością w twoim sercu. Jest tak również dlatego, że szerzenie radości i wdzięczności ma tendencję do szerzenia wraz z nią miłości.

gdy robimy to, co nas cieszy. Szczęście to uczucie bycia dokładnie tam, gdzie powinieneś być, robienia tego, co przychodzi ci naturalnie.

Zawrzyj pokój z wrogami
Wszyscy mamy wrogów. Niekoniecznie w tym sensie, że mamy ludzi, których postrzegamy jako wrogów, choć niektórzy to robią.

Wrogowie, z którymi musisz się pogodzić, są najczęściej w środku.

Zawieranie pokoju z dosłownymi wrogami jest dość łatwe, jeśli na to pozwalasz. Wystarczy przełknąć swoją dumę i porzucić gniew i urazę.

Ale wrogami wewnątrz są stare rany, które się nie zagoiły. Przemoc wobec dzieci, trauma i żal są wrogami pokoju.

czego pragnie Twoja dusza ?
Znalezienie siły do ​​zawarcia pokoju jest drugim najlepszym sposobem na podniesienie duchowych wibracji.

Medytuj nad świadomością
Najlepszym sposobem jest medytowanie nad świadomością.

Świadomość jest tym, co czyni nas jako ludzi tak wyjątkowymi, a wyższą świadomość mogą osiągnąć tylko ludzie – i to niezwykli ludzie!

Codzienne spędzanie czasu na odkrywaniu, w medytacji co to znaczy być świadomym w tym wszechświecie, to niezawodny sposób na utrzymanie duchowych przeżyć na jak najwyższym poziomie.

Dzielenie się swoimi odkryciami wzmocni ten efekt, ponieważ przyczynisz się bardziej do ogólnego wzrostu

Scroll to Top