żyj tak by pozostawić światło po sobie…

żyj tak by pozostawić światło po sobie…

Często to co piszę dotyczy wielu z was.
Masz wewnętrzne pragnienie podążania za głosem serca? Pozwól sobie na to. Kiedy
rozpoznałam swoje wewnętrzne powołanie, by leczyć i zmieniać świat. Poczułam, że dusza jest połączona ze wszechświatem, a moje wewnętrzne dziecko jest szczęśliwe. Jesteś świadomy swych uczuć ? Chcesz pomóc innym?
Czy ufasz miłości ? Czujesz się inny i dziwny.
Jesteś kreatywny, niezależnie od tego, czy jest to muzyka, pisanie, sztuka. Jesteś kreatorem swojej przestrzeni. Twórca swego arcydzieła życia. Wszyscy jesteśmy stworzeni z tej samej tkaniny wszechświata, jednak wszyscy zostali zaprojektowani z różnymi cechami, darami i talentami, które powinniśmy świętować i honorować. Bądź świadomy, że każdy z nas to mały pomyk świecy, a każda świeca świeci się razem, ciemne niebo zostaje naruszone pięknymi małymi gwiazdkami. Naszym prawdziwym celem jest dzielenie się lekcjami i darami, które obdarował nas stwórca. Problem polega na tym, że niektórzy z nas tkwią w otchłani amnezji, co powoduje, że zapominamy o naszej prawdziwej misji życiowej. Prawdziwe i wieczne szczęście pochodzi z służenia innym, ponieważ należymy do znacznie szerszego obrazu. Normy społeczne, stały się dla nas naszym szablonem życia, nie pozwala nam znaleźć czasu na nasz prawdziwy cel. Media uzależniają nas. Nie pozwól, aby strach dominował w twoich myślach i emocjach. Czy miałeś kiedyś zły dzień, który zaczął się od jednej rzeczy, która poszła nie tak, ale potem doprowadził cię do negatywnego stanu umysłu, a reszta dnia przebiegała w ten sam sposób? Może zobaczyłeś jakiś program telewizyjny który pozostawił w tobie poczucie lęku i strachu. Zobaczcie sami, że wybór tak na prawdę zależy od nas. Kiedy robisz dobro dla innych, doświadczasz tego ciepłego uczucia w środku, widząc kogoś radosnego, szczęśliwego i uśmiechniętego człowieka. / brata, ojca , córkę , matkę… przyjaciela , przyjaciółkę , żonę, męża, kochankę , kochanka.

Prawdziwym celem życia jest dokonywanie zmian każdego dnia dla poprawy innych i nas samych.

Czynienie dobra innym czyni dobro dla ciebie. Istotne jest, abyśmy podążali za naszą intuicją i prawdziwym powołaniem w życiu, abyśmy mogli uzdrawiać i wznosić siebie i innych.

Nie bój się świecić w ciemnym świecie, ponieważ nigdy nie wiesz, ile świec zostanie zapalonych za tobą.

Niezależnie od tego, czy tworzysz muzykę melodyczną, spokojną poezję, ciepłe pisanie, czy niesamowitą sztukę, każda osoba i każdy prezent jest niezbędny do układanki życia. jesteśmy dla innych … żyj tak by pozostawić światło po sobie…żeby innym z Toba było lepiej.a my mówimy nie mam czasu to powtarzamy stale… nie mam czasu zadzwonić, napisać. zobaczyć się z tym co czeka… jesteśmy ciągle zajęci spieszymy się … a Czas odchodzi może na zawsze, żyj tak jakby nie było jutra, zapal świeczkę i czuwaj dziś kolejny dzień, że ty i ja mamy coś do zrobienia. Mój blog nie jest gazetą, którą przeczytasz i odłożysz mam nadzieje że tu powrócisz. To są moje refleksje z Bogiem. Warto medytować – to paliwo na każdy dzień…. Pamiętaj o tym to mała chwila a tak potrzebna.

… my blog is not a newspaper you will read. these are my reflections with God. it is worth meditating – it’s fuel for every day

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *